ΑΡΧΙΚΗ Κολύμβηση Αγωνιστική Ομάδα

Κολύμβηση Αγωνιστική Ομάδα

ΑΘΛΗΤΕΣ

Ονοματεπώνυμο Ημερομηνία Γέννησης Αγώνισμα
Γιαννιώτης Σπύρος 1980 Ελεύθερο Αποστάσεις
Φωκαϊδης Αντώνης 1989 Ελεύθερο Αποστάσεις
Δημητριάδης Στέφανος 1989 Πεταλούδα
Καρπουζλής Γιάννης 1992 Πρόσθιο
Κατραντζής Χρήστος 1992 Ελεύθερο Sprint, Πεταλούδα
Μελαδίνης Οδυσσέας 1990 Ελεύθερο Sprint
Χρήστου Απόστολος 1996 Ύπτιο
Μαρκόζης Κωνσταντίνος 1992 Πεταλούδα
Συρίγος Γιώργος 1998 Πρόσθιο
Σιμάκος Κωνσταντίνος 1994 Πρόσθιο
Γιαννόπουλος Νίκος 1996 Ύπτιο
Πατσιαδής Χρυσοβαλάντης 1999 Ύπτιο
Καστόρης Σταμάτης 1997 Μικτή, Ελεύθερο Αποστάσεις
Καρατράντος Ηλίας 1997 Ελεύθερο Αποστάσεις
Δήμας Νίκος 1989 Ελεύθερο Sprint
Πατσιαδής Μάριος 1997 Ελεύθερο, Πεταλούδα
Μποσγανάς Παναγιώτης 1996 Ελεύθερο, Πεταλούδα
Δημητριάδης Αλέξανδρος 2001 Ύπτιο
Χατζής Αντώνης 1997 Πεταλούδα
Τσερώνης Γιάννης 2001 Ελεύθερο Αποστάσεις
Ντουζέπης Σάββας 2000 Ελεύθερο Sprint
Λαζάρου Κωνσταντίνος 1995 Ελεύθερο Sprint
Βακάλης Χρήστος 2001 Ελεύθερο Sprint
Κασίμης Βρεττός 1999 Ύπτιο, Πεταλούδα
Κασίμης Σταύρος 2001 Πρόσθιο
Χατζαντωνάς Κωνσταντίνος 2001 Ελεύθερο Αποστάσεις
Λύκος Θεόδωρος 1999 Ελεύθερο Sprint
Μεσισκλής Γιώργος 2001 Ελεύθερο Sprint
Σεβαστιάδης Γιώργος 1985 Πρόσθιο
Σεβαστιάδης Δαμιανός 1986 Ελεύθερο Sprint
Τσαγκαράκης Απόστολος 1982 Ελεύθερο Sprint, Πεταλούδα

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ

Ονοματεπώνυμο Ημερομηνία Γέννησης Αγώνισμα
Λυμπερτά Μαριάννα 1979 Ελεύθερο Αποστάσεις
Λιώση Μαρία 1991 Ελεύθερο Sprint
Αραούζου Καλλιόπη 1991 Ελεύθερο Αποστάσεις
Μάτσα Μάρθα 1987 Ελεύθερο Sprint, Πεταλούδα, Ύπτιο
Καραντάκου Σταυρούλα 1995 Ελεύθερο Sprint
Κυριλή Αναστασία 1996 Μικτή, Πεταλούδα, Ελεύθερο Αποστάσεις
Θωίδη Ελισάβετ 1995 Πεταλούδα, Μικτή
Μπαγιώτη Αφροδίτη 1995 Ελεύθερο Sprint
Λέτσιου Μαριάννα 1990 Πρόσθιο
Διακουμάκου Τρ/λια 1995 Ελεύθερο Αποστάσεις
Τυρικου Ιωάννα 1995 Ύπτιο
Μενελάου Χρυσάνθη 1999 Ελεύθερο
Καραμαλίκη Διονυσία 1996 Ύπτιο
Μιχαλοπούλου Κατερίνα 2000 Ελεύθερο Sprint
Χατζοπούλου Δέσποινα 2000 Ύπτιο
Ανδρικάκη Μαρία 2000 Ελεύθερο Sprint
Βαϊτση Ειρήνη 1993 Ύπτιο
Λεμονίδου Κυριακή 2001 Ύπτιο
Βακάλη Μαρία 1999 Ελεύθερο Sprint

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Έφορος Κολυμβητικού Τμήματος Παπαδόπουλος Γεώργιος
Team Manager Μπιτσάκης Σπύρος
Επικεφαλής Προπονητής Γέμελος Νίκος
Β' Προπονητής Φιλόπουλος Στέλιος
Προπονητικό Staff 11μελές
Γραμματειακή Υποστήριξη Παπαιωάννου Έφη