ΑΡΧΙΚΗ Κολύμβηση Προαγωνιστική Ομάδα

Κολύμβηση Προαγωνιστική Ομάδα

ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ - ΑΓΟΡΙΑ

Ονοματεπώνυμο Ημερομηνία Γέννησης Αγωνισμα
Καλαντζης Ευαγγελος 2002 Προσθιο
Τσερωνης Ευθυμιος 2002 Ελευθερο Αποστασεις
Μπουνταλης Αναστασιος 2002 Ελευθερο Sprint , Πεταλουδα
Καψοκολης Παναγιωτης 2004 Υπτιο , Πεταλουδα
Κυριακου Κυριακος 2003 Ελευθερο Sprint , Προσθιο
Γριβας Παναγιωτης 2002 Προσθιο
Καραντωνης Θανασης 2005 Ελευθερο Sprint , Υπτιο ,Πεταλουδα
Πιτσος Ανδρεας 2005 Υπτιο , Προσθιο
Πανοπουλος Χρηστος 2002 Ελευθερο Sprint
Νουσιας Μιχαλης 2002 Ελευθερο Sprint , Προσθιο
Ανδρεου Πετρος 2005 Ελευθερο Sprint , Πεταλουδα
Αγγελου Αριστοτελης 2004 Ελευθερο Sprint , Υπτιο
Βλαχογιαννακος Χρηστος 2004 Ελευθερο Sprint
Κρεουζης Παναγιωτης 2002 Υπτιο
Ευαγγελου Γιωργος 2002 Ελευθερο Sprint
Καμπυλης Παναγιωτης 2005 Ελευθερο Sprint , Υπτιο
Βλαχογιαννακος Παναγιωτης 2002 Υπτιο
Γαβριηλιδης Κων/Νος 2005 Υπτιο , Προσθιο
Φαινεκος Δημητριος 2002 Ελευθερο Sprint
Γεωργιου Παναγιωτης 2005 Ελευθερο Sprint , Πεταλουδα
Χρηστου Γιαννης 2002 Υπτιο
Παπαγεωργιου Βησσαριων 2003 Πεταλουδα , Υπτιο
Συκουτρης Σαραντος 2003 Πεταλουδα , Υπτιο
Κολιαρακης Νικολαος 2004 Υπτιο , Προσθιο
Θεοδωρακος Αναστασιος 2004 Ελευθερο Sprint , Προσθιο
Λιακατελης Στρατος 2005 Ελευθερο Sprint , Υπτιο
Καραλιβανος Ηλιας 2005 Υπτιο , Προσθιο


ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ

Ονοματεπώνυμο

Ημερομηνία Γέννησης Αγωνισμα
Παρλιαρου Φωτεινη 2002 Πεταλουδα
Πακου Μαρινα 2005 Ελευθερο Sprint
Ντοσκορη Ευαγγελια 2003 Ελευθερο Sprint , Πεταλουδα
Παπαδημητριου Ιωαννα 2005 Πεταλουδα , Προσθιο
Χατζη Βαρβαρα 2002 Ελευθερο Sprint , Υπτιο
Πολιτη Μαριαντα 2003 Υπτιο
Χαλκιδου Λυδια 2003 Προσθιο
Κουσουρη Ναυσικα 2002 Προσθιο
Καρδακαρη Κων/Να 2002 Ελευθερο Sprint , Υπτιο
Κασιμη Ουρανια 2004 Προσθιο
Μαιλη Νικολετα 2003 Ελευθερο Sprint , Υπτιο
Μενελαου Ευαγγελια 2002 Προσθιο
Βακαλη Ξανθηλια 2005 Υπτιο , Προσθιο
Χατζοπουλου Ναταλια 2002 Ελευθερο Sprint
Καστερλοπουλου Εβελινα 2003 Ελευθερο Sprint , Πεταλουδα
Κιμινου Φραγκισκα 2003

Προσθιο

 

Έφορος Κολυμβητικού Τμήματος Παπαδόπουλος Γεώργιος  
Team Manager Μπιτσάκης Σπύρος  
Επικεφαλής Προπονητής Γέμελος Νίκος  
Προπονητικό Staff Καλλής Δημήτρης Χυδηριώτη Κωνσταντίνα
Γραμματειακή Υποστήριξη Παπαιωάννου Έφη